1989 Yılında istanbul'da kurulan Sistem Tente modern tasarımları ve şık görünümleri ile farklı mekanlarda kullanılmaya başlayan tente ve branda sistemleri konusunda su geçirmez ve güneş ışınlarından zarar görmez ürün seçenekleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Teknolojinin yeni özelliklerini yakından takip ederek kullanımı kolay ve oldukça başarılı sistemler konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlayan tenteler özellikler ; cafe,restaurantve otel alanlarında tercih edilmeye başlamasının ardından özel müstakil evlerin bahçesinde de kullanılmaya başlamıştır. 2 yıl garantili olarak satışa sunulan ürünler, uygun fiyatları ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için üretim tesislerimizde konusunda tecrübeli personeller aracılığı üretilmektedir. Montaj öncesi proje mühendislerimiz en uygun sistemin farklı özellikleri konusunda sizleri bilgilendirir. Dar alanlarda mekandan daha fazla yararlanmanız için körüklü ve mafsallı tenteler sıklıkla tercih edilir.

Uygun ödeme ve fiyat seçekleri ile mekan renklerinize göre farklı kumaş ve desen seçenekleri sizlere önerilir. Otomatik veya manuel kullanma seçeneği bulunan bu ürünler sensör sistemi sayesinde otomatik olarak kapanıp, açılma özelliğine sahiptir. Uzun yıllar sektörde faaliyet gösteren sistem tente ihtiyaçlar doğrultusunda farklı modellerini web sitesi aracılığı ile sizlere tanıtarak seçimlerinizde doğru kararlar vermenize yardımcı olur.

hayal

tecrube

TECRÜBE

Yılların Deneyimi ve Kalitesi

Uzun yıllar sektörde hizmet veren firmalar arasında kaliteli ürün seçenekleri ile hızlı bir yükselme sağlayan sistem tente dayanıklı ve kullanımı kolay ürün seçenekleriniz sunmaktadır.

avantaj

AVANTAJLARI

Tente Sistemlerinin faydaları

Sigara yasağının olduğu alanlarda kolay bir şekilde açılarak mekanın havalanmasına olanak sağlayan bu sistemler 4 mevsim rahat bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar.

uygun-fiyat

UYGUN FİYATLARI

Vade Farkı Olmadan Ödeyin

Kurulum öncesi fiyatlandırma yapılmasının ardından alacağınız tente ve branda sistemlerinde ödemelerinizi kredi kartına vade farkı olmadan taksit şekilde rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

garanti

GARANTİ SEÇENEKLERİ

Uzun yıllar kullanım imkanı

Normal şartlarda 2 yıl garantili olarak teslim edilen bu sistemler 10 yıla kadar dayanıklılığını korumaktadır. Zaman içerisinde mekan konseptine göre kumaş değişimi yapılabilir.